Nailner Küünepliiats 2 In 1

  • Tõestatud küüneseenevastane toime
  • Nähtavad tulemused juba 7 päevaga
  • Ravib ja ennetab küüne seeninfektsiooni

Parema välimusega küüned 7 päevaga -Küünepliiats Nailner 2 IN 1 sisaldab koostisainet, mis aitab kiiresti parandada nakatunud küüne välimust ainult 7 päevaga.

 

Küünepliiats Nailner 2 IN 1 on näidustatud küüneseene raviks, parandades samaaegselt küüne välimust.

 

Ravib küüneseent - imendudes küüne keratiinikihti ja alandades nakatunud küüne pH taset, loob Nailner ebasoodsa keskkonna seene jaoks ja ravib seeläbi onühhomükoosi.

 

Pole vaja viilida - sisaldab niisutavaid koostisosasid, et hoolitseda ja paradada kahjustanud küünte välimust. Enne kasutamist pole vaja küüsi viilida.

 

Kuidas kasutada

  • 1. Enne igakordset kasutamist puhastage küüs ja eemaldage küünelakk. Küünt ei ole vaja eelnevalt viilida. Esimesel neljal kasutusnädalal kandke lahust peale kaks korda päevas. Pärast seda kasutage lahust üks kord päevas, kuni kahjustatud küüne asemele on tekkinud terve küüs. Lahust tuleb kanda kogu küüne pinnale, kaasa arvatud küüne esiserva alla.
  • 2. Pärast igat kasutuskorda sulgege pliiats tihedalt. Küünepliiats Nailner 2 IN 1 sisaldab piisavalt lahust ligikaudu 400 kasutuskorraks.
  • 3. Toode sisaldab küünt heledamaks muutvat koostisainet, mis aitab kiiresti parandada küüne välimust.

Korduma kippuvad küsimused

Nailner toodete eesmärk on onühhomükoosi (küüneseen) ravi. Nailner tooted sisaldavad patenteeritud kandursüsteemi, mis võimaldab lahusel küüne paksu keratiinkihi sisse imenduda. Alandades pH taset muudavad Nailner tooted nakatunud küüne keskkonna seenele ebasoodsaks, võimaldades sel viisl küünel taastuda seeninfektsioonist.

Nailner 2 IN 1 koostis mitte ainult ei ravi küüneseent, vaid see muudab nakatunud küüne välimuse heledamaks.

 

  • Ainulaadne kandursüsteem, mis võimaldab koostisainetel küüne sisse imenduda ja võidelda seenega otse selle keskmes, muutes küüne keskkonna seentele ebasoodsaks.
  • Nailner 2 IN 1 sisaldab ka heledamaks muutvat koostisainet, mis aitab parandada nakatunud küüne välimust kõigest 7 päevaga.
  • Kaitseb uuesti kasvanud küünt infektsiooni eest.

Toote pealekandmisel näete küüne peal õhukest säravat vedelikukihti. Vedelik imendub kiiresti küünde, jättes küünele samasugusele välimuse nagu enne. Nii kaua kuni näete õhukest vedelikukihti, ei ole pliiats tühi. Pliiatsit saab testida ka paberitükil: kui see joonistab märja joone paberile, siis ei ole pliiats tühi.

Sirvige teisi Nailner tooteid