Nailner Küünepintsel 2 in 1

  • Tõestatud küüneseenevastane toime
  • Nähtavad tulemused ainult 7 päevaga
  • Ravib ja ennetab küüne seeninfektsiooni

Parema välimusega küüned 7 päevaga - Küünepintsel Nailner 2 IN 1 sisaldab koostisainet, mis aitab kiiresti parandada nakatunud küüne välimust juba 7 päevaga.

  

Küünepintsel Nailner 2 in 1 on näidustatud küüneseene raviks, samaaegselt parandab see küüne välimust.

 

Ravib küüneseent - imendudes küüne keratiinikihti ja alandades nakatunud küüne pH taset, loob Nailner ebasoodsa keskkonna seene jaoks ja ravib seeläbi onühhomükoosi.

 

Pole vaja viilida - koostises on niisutavad komponendid, et hoolitseda ja parandada kahjustunud küüne välimust. Enne kasutamist pole vaja küüsi viilida.

 

Kuidas kasutada

  • 1. Enne igakordset kasutamist puhastage küüs ja eemaldage küünelakk. Küünt ei ole vaja eelnevalt viilida. Esimesel neljal kasutusnädalal kandke lahust peale kaks korda päevas.
  • 2. Pärast seda kasutage lahust üks kord päevas, kuni kahjustatud küüne asemele on tekkinud terve küüs. Lahust tuleb kanda kogu küüne pinnale, kaasa arvatud küüne esiserva alla.
  • 3. Pärast igat kasutuskorda sulgege pudel tihedalt. Küünepintselt Nailner 2 IN 1 sisaldab piisavalt lahust ligikaudu 300 kasutuskorraks.
  • 4. Toode sisaldab heledamaks muutvat koostisainet, mis aitab kiiresti parandada küüne välimust.

Korduma kippuvad küsimused

Nailner 2 IN 1 koostis mitte ainult ei ravi küüneseent, vaid see muudab nakatunud küüne välimuse heledamaks.

 

  • Ainulaadne kandursüsteem, mis võimaldab koostisainetel küüne sisse imenduda ja võidelda seenega otse selle keskmes, muutes küüne keskkonna seentele ebasoodsaks.
  • Nailner 2 IN 1 sisaldab ka heledamaks muutvat koostisainet, mis aitab parandada nakatunud küüne välimust kõigest 7 päevaga.
  • Kaitseb uuesti kasvanud küünt infektsiooni eest.

Nailner toodete eesmärk on onühhomükoosi (küüneseen) ravi. Nailner tooted sisaldavad patenteeritud kandursüsteemi, mis võimaldab lahusel küüne paksu keratiinkihi sisse imenduda. Alandades pH taset muudavad Nailner tooted nakatunud küüne keskkonna seenele ebasoodsaks, võimaldades sel viisl küünel taastuda seeninfektsioonist.

Nailner garanteerib, et seeninfektsioon on täielikult kadunud umbes 12 nädala jooksul. Ja paar nädalat pärast Nailner toote kasutust näete juba visuaalset paranemist. Aga, isegi kui infektsioon on ravitud, siis küüne täielik visuaalne taastumine võib aega võtta kauem, kuna kahjustund küüne peab asendama terve küüs. See aeg sõltub nii küüne suurusest kui ka infektsiooni algseisundist. Varbaküünte uuesti kasvamine võib võtta aega kuni 12 kuud.

Sirvige teisi Nailner tooteid