Vaata täielikku KKK-d

Nailner toodete eesmärk on onühhomükoosi (küüneseen) ravi. Nailner tooted sisaldavad patenteeritud kandursüsteemi, mis võimaldab lahusel küüne paksu keratiinkihi sisse imenduda. Alandades pH taset muudavad Nailner tooted nakatunud küüne keskkonna seenele ebasoodsaks, võimaldades sel viisl küünel taastuda seeninfektsioonist.

Nailner 2 IN 1 koostis mitte ainult ei ravi küüneseent, vaid see muudab nakatunud küüne välimuse heledamaks.

 

  • Ainulaadne kandursüsteem, mis võimaldab koostisainetel küüne sisse imenduda ja võidelda seenega otse selle keskmes, muutes küüne keskkonna seentele ebasoodsaks.
  • Nailner 2 IN 1 sisaldab ka heledamaks muutvat koostisainet, mis aitab parandada nakatunud küüne välimust kõigest 7 päevaga.
  • Kaitseb uuesti kasvanud küünt infektsiooni eest.

Nailner küünepliiats 2 IN 1 & küünepintsel 2 IN 1

Etüüllaktaat, glütseriin, vesi, piimhape, dihüdroksüatsetofenoon, sidrunhape

Lastel esineb küüneseent harva. See on nii, kuna lastel on väga elastsed küüned, mis ei murdu lihtsasti ega lase seentel küüneni jõuda. Laste küünte värvi muutuse võivad põhjustada ka psoriaas, kehaline trauma või vitamiinide, aminohapete ja/või kaltsiumi puudus. Me soovitame konsulteerida oma perearstiga enne, kui alustate oma lapsel küüneinfektsiooni ravimist. Kui teie perearst kinnitab, et lapsel on küüneseen, siis võib infektsiooni ravimiseks kasutada Nailner tooteid. Nailneri kasutamise ohutust lastel ei ole eraldi testitud. Me soovitame kasutada toodet algul ühel küünel. Lastel on reeglina suurem kalduvus allergiatele teatud koostisainete vastu nende väga tundliku naha tõttu.

.

Nailner garanteerib, et seeninfektsioon on täielikult kadunud umbes 12 nädala jooksul. Ja paar nädalat pärast Nailner toote kasutust näete juba visuaalset paranemist. Aga, isegi kui infektsioon on ravitud, siis küüne täielik visuaalne taastumine võib aega võtta kauem, kuna kahjustund küüne peab asendama terve küüs. See aeg sõltub nii küüne suurusest kui ka infektsiooni algseisundist. Varbaküünte uuesti kasvamine võib võtta aega kuni 12 kuud.

Toote pealekandmisel näete küüne peal õhukest säravat vedelikukihti. Vedelik imendub kiiresti küünde, jättes küünele samasugusele välimuse nagu enne. Nii kaua kuni näete õhukest vedelikukihti, ei ole pliiats tühi. Pliiatsit saab testida ka paberitükil: kui see joonistab märja joone paberile, siis ei ole pliiats tühi.

Ravige nakatunud küünt/küüsi kaks korda päevas esimese nelja nädala jooksul ja seejärel kord päevas, kuni terve välimusega küüs on asendanud kahjustunud küüne.  Ravi ajal kasutage Nailner tooteid ennetavalt tervetel küüntel (kord päevas on piisav), et peatada seeninfektsiooni levik teistele küüntele. Ravi lõppedes võite jätkata Nailner toodete kasutamist taastekke ennetamiseks. Juhendit saab lugeda sellel veebilehelt, pakendilt või infovoldikust.