Küüneseeneravi

Küüneseent saab ravida käsimüügitoodetega. Ravimata infektsioon võib kaasa tuua valulikud ja ebameeldivad tüsistused, nii et tegutsege kiiresti!

Ravi sõltub alati sellest, kui kiiresti uued küüned kasvavad, ja see võtab tavaliselt aega 6-12 kuud. Ravipikkuse tõttu on kasutamise lihtsustamine väga oluline. Nailner tooted pakuvad lihtsaid ja mugavaid valikuid küünepliiatsi ja küünepintsli näol. See võtab aega ainult 1-2 minutit päevas ja te ei pea küünt viilima enne toote kasutamist. 

 

Nailner on tõestanud oma tõhusust küüneseene osas. 2in1 toodetel on nähtavad tulemused, kuna need muudavad küüne heledamaks ja parandavad välimust juba kõigest 1 nädalaga.

 

Küüneseene ravi puhul on väga olulised mitmed aspektid, mida kõike on proovitud, testitud ja tõestatud Nailner toodetega.

 

Nailner ravi

 

Nailner on käsimüügipreparaat, mis on näidanud häid tulemusi küüneseenevastase ravi osas. Kliinilistel uuringutes osalejatel raviti küüneseent, kasutades 12 päeva jooksul iga päev Nailner tooteid.

 

Nailner kasutab koostisaineid, mis ei kahjusta küünt ja mida saab kasutada küüneseene raviks ja ka ennetamiseks.

 

Nailner sisaldab niisutavaid ja heledamaks muutvaid koostisaineid, mis kiiresti parandavad küüne tervet välimust, näidates kiiremaid nähtavaid tulemusi kui teised käsimüügitooted.

 

 

Kuidas Nailner ravib küüneseent?

Nailner ravib küüneseent kahe olulise tegevusega:

 

  • Täielik imendumine küünde

Küüneseen ei asu mitte ainult küüne pinnal, vaid kogu selle struktuuris.

Nailner suudab jõuliselt küünest läbi tungida ja sisse sinna imenduda, eemaldades sel viisil kogu seal oleva seenorganismi.  Selle aktiivsed koostisosad ei ole mõeldud ainult pinnale, vaid ka sügavasse küüne keskmesse.

 

  • pH tasemete alandamine, et võidelda seeninfektsiooniga otse selle keskmes

On leitud, et seened eelistavad leeliselist pH keskkonda. Nad vabastavad ained, mis lõhuvad keratiini ja põhjustavad visuaalset kahju, mida seostatase küüneinfektsiooniga. Nailner koosneb piimhappest, mis alandab pH taset ja loob ebasoodsa keskkonna seene kasvuks.